BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Chcesz dodać do swojej oferty pośrednictwa Home Staging?

Nie wiesz jednak od czego zacząć?

Zacznij od szkolenia wstępnego, by dowiedzieć się jak rozwijać swój warsztat umiejętności.

Zapraszamy na bardzo intensywne, całodniowe szkolenie w BCK SPON.

 

stang1

 

Zapraszamy 28 lutego w godzinach 9:45 - 19:45

na

Szkolenie z zakresu:

“HOME STAGING - STAG IT UP”

PROWADZĄCY

 

 stang2

GRZEGORZ PIETRUCHA

Grzegorz jest założycielem i pomysłodawcą marki "The Stage-It-Up Network", powstałej w 2015 roku. Na rynku nieruchomości działa już od 2008 roku, a w 2010 roku uzyskał tytuł akredytowanego home stagera brytyjskiej marki home stagingowej "The House Doctor”. Od prawie pięciu lat prowadzi szkolenia z home stagingu - początkowo pod marką HouseDoctorPolska, a obecnie pod własną marką "The Stage-It-Up-Network". Pasjonat architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz, permanentny propagator idei home stagingu w Polsce. Tajniki home stagingu i projektowania wnętrz zgłębiał pod okiem Ann Maurice, pionierki home stagingu w Wielkiej Brytanii. Jest akredytowanym home stagerem założonej przez nią Sieci "The House Doctor® Network" i jako jedyna osoba w Polsce przeszedł przez cały cykl szkoleniowy z dziedziny home stagingu w Wielkiej Brytanii. Grzegorz jest pierwszą osobą w Polsce, która zajęła się tematyką home stagingu (lub jedną z pierwszych) i która już w 2008 roku zaczęła wdrażać w kraju te znane wówczas tylko na zachodzie usługi.

Grzegorz współpracuje jako doradca i konsultant z licznymi agencjami pośrednictwa, pośrednikami indywidualnymi, firmami deweloperskimi i innymi firmami z branży w zakresie kreowania wizerunku nieruchomości, zarówno na rynku wtórnym w zakresie home stagingu, jak i na rynku pierwotnym. Grzegorz jest głównym wykładowcą na szkoleniach Stage-It-Up i posiada ogromne doświadczenie w branży - ma za sobą realizację już ponad stu zleceń w home stagingu, projektowaniu i wykończeniu wnętrz, a także w project managemencie. W Polsce jak i zagranicą. Zajmuje się także samym pośrednictwem na rynku nieruchomości luksusowych jak i coachingiem wyszkolonych już ponad 700 home stagerów. To w połączeniu z ówczesnym sześcioletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych firmach konsultingowych jako analityk finansowy i biznesowy sprawia, że Grzegorz jest niekwestionowanym ekspertem i autorytetem w branży nieruchomości i home stagingu. Dzięki temu posiada holistyczne spojrzenie na zagadnienie technik prezentacji nieruchomości jako dekorator, marketingowiec, biznesmen i analityk w jednym. Utrzymując stałe kontakty z partnerami biznesowymi na zachodzie Grzegorz dba o to, aby wszelkie nowinki i trendy pojawiające się na zachodzie były także od razu wdrażane w kraju.

 

IZABELLA DĘBEK

Iza zajmuje się home stagingiem praktycznie od pierwszych dni występowania tej usługi na polskim rynku, wówczas działającą pod marką House Doctor®, a obecnie The Stage-It-Up Network. Z wykształcenia jest projektantem terenów zieleni i plastykiem - dekoratorem wnętrz. Szczęśliwa mama trojga dzieci, zrealizowana w domu, przez wiele lat poszukiwała swojej drogi zawodowej. Zawsze najbardziej interesowały ją wnętrza, od dzieciństwa największą przyjemność sprawiało jej przestawianie mebli i zmiana wystroju własnego pokoju. Od zawsze doradzała bliższym i dalszym znajomym. Umie poprawić funkcjonalność nawet najmniejszego i najbardziej nieustawnego wnętrza.

W 2007 roku po emisji serialu „Zaklinacze wnętrz” (serial TV Ann Maurice) wiedziała, że to jest zawód, który chce uprawiać i tym samym home staging okazał się jej powołaniem i jedną z największych życiowych pasji. Droga do realizacji tego marzenia była długa, ale teraz Iza może pochwalić się prawie pięcioletnim doświadczeniem w branży home stagingu, projektowania wnętrz i koordynacji prac wykończeniowych. Ma za sobą realizację blisko 100 zleceń, co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych osób w Polsce w tej dziedzinie. Uwielbia pierwsze wejście do nowej nieruchomości, w każdej z nich potrafi dostrzec potencjał i z pasją zajmuje się nadawaniem wyrazu i charakteru gotowym wnętrzom przy często ograniczonym budżecie. Iza jest mistrzynią organizacji i logistyki uwielbia działanie i efekty metamorfozy. Iza w codziennej pracy spotyka się z wieloma stylami, potrafi pracować z każdym z nich w zleceniach home stagingowych jak i przy projektach indywidualnych. Poza wnętrzarstwem i nieruchomościami interesuje się budownictwem modułowym i energooszczędnym. Interesują ją nowoczesne i niestandardowe rozwiązania, nie boi się eksperymentować. Z tej pasji powstanie wkrótce jej nowy dom, pierwszy prototypowy dom mieszkalny zrealizowany w technologii całkowicie prefabrykowanych, monolitycznych modułów betonowych.

 

TEMATYKA SZKOLENIA:

1) Czym jest home staging w praktyce - definicja

2) Typowe przypadki zleceń home stagingowych - z jakimi sytuacjami najczęściej ma do czynienia home stager w Polsce

3) Analiza typowych i najczęstszych czynników obniżających wartość nieruchomości w oczach nabywców lub najemców

4) Podświadome stymulatory sensoryczne i ich wykorzystanie w home stagingu

5) Dlaczego home staging działa i dlaczego warto w niego inwestować

6) Jaka powinna być wartość inwestycji w home staging, aby był opłacalny

7) Różnica pomiędzy projektowaniem wnętrz a home stagingiem

8) Jak przekonać klienta do tego, że warto wykonać home staging

9) Kolory w home stagingu - teoria

10) Case study - analiza metamorfozy home stagingowej domu pokazowego pod Warszawą

11) Home staging - analiza ważnych obszarów i priorytetów pomieszczenie po pomieszczeniu.

     Analiza poparta własnym i bogatym materiałem zdjęciowym oraz materiałem przesłanym przez Państwa

12) Home staging nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży a home staging nieruchomości na wynajem - analiza różnic

13) Wirtualny home staging - rekomendowane oprogramowanie, debata czy wirtualny home staging ma szansę się sprawdzić jako wygodne narzędzie marketingu nieruchomości

14) Jak połączyć usługę pośrednictwa z usługą home stagingu i jak uniknąć typowych pułapek i „zagrożeń” płynących z łączenia obu usług

15) Korzyści z wdrożenia usługi home stagingu przez pośredników

16) Analiza przypadków, kiedy home staging nie ma szansy zwiększyć wartości nieruchomości

 

MIEJSCE SPOTKANIA:

 

B-C-K SPON

ul. Warszawska 3

40-009 Katowice

 

KOSZTY UCZESTNICTWA:

 

1. Do 21.02.18 r. (zapisy oraz dokonana wpłata):

 

  • Członkowie BCK SPON - 149 zł brutto
  • Pracownicy Członków/Kursanci - 179 zł brutto
  • Pozostali Uczestnicy - 199 zł brutto

 

 2Zapisy lub wpłata po 21.02.18 r.:

  • Członkowie BCK SPON  179 zł brutto
  • Pracownicy Członków/Kursanci - 209 brutto
  • Pozostali Uczestnicy –229 zł brutto

 

Ilość miejsc ograniczona do 50 osób.

Obiad w cenie !

 

Zapisy za pośrednictwem formularza.

 

button zapisz sie teraz

 

 ZAPRASZAMY!

×

Rusza kolejna edycja najlepszego kursu w Polsce.

Startujemy 02 lutego 2019 r.