BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

B-C-K SPON w Katowicach

 

Zapraszamy 8 grudnia w godzinach 10:00 - 15:00

na szkolenie

NARZĘDZIA WYWIERANIA WPŁYWU W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI”   

 

Szkolenia Krzysztofa zwracają się kilkukrotnie, przeciętnie w tydzień po zastosowaniu jego rad lub nigdy, jeśli się ich nie wykona.

Boimy się, że te będziemy musieli organizować dwa razy by pomieścić wszystkich zainteresowanych!

Zapisz się zanim będzie za późno.

Jeśli jednak dalej wahasz się, przeczytaj plan szkolenia poniżej.

Ilość miejsc mocno ograniczona.

 

 

Prowadzący:

Krzysztof RZEPKOWSKI

 

Krzysztof Rzepkowski 

Menedżer, trener i szkoleniowiec z piętnastoletnim stażem jako wykładowca akademicki i kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży. Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty.

Wierząc w nieograniczony potencjał każdego, jest niestrudzonym łowcą wymówek i tropicielem fałszywych przekonań, które podcinają skrzydła w drodze do gwiazd. Od 5 lat związany z Lloyd Properties jako szkoleniowiec, doradca ds. nieruchomości, menedżer i trener sprzedaży.

 

Przypomnij sobie swoją ostatnią niedopiętą transakcję. Klienci byli zainteresowani mieszkaniem, wypytali Cię o wszystkie szczegóły techniczne, sprowadzili na miejsce pół rodziny oraz eksperta od budowlanki, podęli nawet rozmowy dotyczące ceny i warunków transakcji, po czym… nie kupili. Przepadli jak kamień w wodę, przestali odbierać telefon i odpisywać na maile, a godziny pracy, które im poświęciłeś poszły na marne.Takie sytuacje to norma w sprzedaży i nigdy ich w całości nie wykluczysz. Możesz jednak w dużym stopniu im zapobiegać, stosując odpowiednie środki perswazji, które zminimalizują u klientów lęk przed zakupem, skrócą ich proces decyzyjny i zwiększą potrzebę zakupową. Zapraszamy na szkolenie, podczas którego poznamy i przećwiczymy dwie najskuteczniejsze techniki wywierania wpływu w sprzedaży. Dzięki nim będziesz domykał szybciej i częściej, zmniejszysz liczbę niedopiętych transakcji, a w rezultacie zaczniesz zarabiać więcej, czerpiąc radość i satysfakcję z pracy w sprzedaży.

Koszty uczestnictwa:

  • Członkowie BCK SPON - 199 zł brutto
  • Pracownicy Członków/Kursanci - 249 zł brutto
  • Pozostali Uczestnicy - 299 zł brutto


Miejsce spotkania:

B-C-K SPON

ul. Warszawska 3

40-009 Katowice

 


Zapisy za pośrednictwem formularza. Ilość miejsc ograniczona do 50 osób.

 

 

 

ZAPRASZAMY!

×

Rusza kolejna edycja najlepszego kursu w Polsce.

Startujemy 02 lutego 2019 r.