BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zapraszamy na szkolenie nt.:

które przeprowadzimy w nowej formule tj. spotkania online

 

 

Kup bilet - zarezerwuj swoje miejsce.

 

 

 

Kiedy? Wtorek, 21 kwietnia 2020 r.,w godzinach od 10:00 - 13:00. Od godziny 9:30 zapraszamy na wspólną kawę 😉

Gdzie? Wirtualny pokój w aplikacji Zoom (bardzo prosta obsługa).

Podczas szkolenia dowiesz się:

1. Po co nam ustawa deweloperska?

2. Umowa deweloperska a prospekt informacyjny.

3. Prospekt informacyjny – na co szczególnie zwracać uwagę.

4. Umowa deweloperska – konstrukcja, prawa i obowiązki stron umowy.

Checklista umowy (m.in. opis lokalu, metraż, harmonogram rat, umowne/ustawowe prawo odstąpienia, kary umowne, wniosek do KW, hipoteka, przynależności).

5. Rachunki powiernicze.

6. Umowy rezerwacyjne.

7. Cesja umowy deweloperskiej.

8. Prawne aspekty odbioru mieszkania.

9. Rękojmia.

10. Techniczne aspekty odbioru mieszkania.

 

Prowadzący - adw. dr Bartosz Stelmach

 Założyciel Stelmach Kancelarii Adwokackiej. Ekspert z zakresu sporów korporacyjnych oraz prawa nieruchomości. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych oraz przy negocjowaniu kontraktów handlowych. Zajmuje się doradztwem w obszarze strategicznego planowania nowych struktur korporacyjnych lub ich restrukturyzacji. W pracy cechuje go nieszablonowe podejście, dbałość o każdy szczegół prowadzonej sprawy oraz troska o bezpieczeństwo i komfort Klienta. Przy opracowywaniu rozwiązań prawnych zawsze uwzględnia indywidualne potrzeby Klienta. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2010 roku współpracując z renomowanymi krakowskimi kancelariami. Doradzał przy transakcjach oraz uczestniczył w procesach, których wartość sięgała kilkudziesięciu milionów złotych. Rekomendowany arbiter Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Członek Young Arbitration Practitioners in Poland at the Lewiatan Court of Arbitration. Mediator wpisany na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Studia prawnicze ukończył z wynikiem bardzo dobrym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2018 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych broniąc na Uniwersytecie Jagiellońskim pracę doktorską poświęconą roszczeniom uzupełniającym roszczenie windykacyjne, która stanowiła podstawę monografii wydanej nakładem Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska w 2019 r. Pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Prawa Prywatnego Międzynarodowego na WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor publikacji naukowych z zakresu prawa cywilnego i prawa spółek oraz publikacji na łamach Dziennika Gazety Prawnej. Prelegent na konferencjach naukowych. W pracy zawodowej posługuje się również językiem angielskim.

Prywatnie wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski oraz srebrny medalista Pucharu Świata w karate shorin-ryu. Ponadto amator tenisa, squasha, siatkówki oraz narciarstwa. Interesuje się także filmem i literaturą o tematyce historycznej.

 

 

Kup bilet - zarezerwuj swoje miejsce.

 

 

 

Koszty uczestnictwa?

- Członkowie BCK SPON i ich pracownicy - 0 zł,

- Pozostali uczestnicy - 159 zł brutto.

 

Kup bilet - zarezerwuj swoje miejsce.

 

 

 

 

Jak zapisać się na szkolenie? Jak je opłacić?

Aby zapisać się na szkolenie wystarczy kliknąć w przycisk "Kup bilet - zarezerwuj swoje miejsce" a zostaniesz przeniesiony do formularza zgłoszeniowego - tam dokonasz rejestracji.

Zapłać za bilet na konto BCK SPON - BANK PEKAO SA: 89 1240 2959 1111 0000 3125 9514

Po zakupie biletu otrzymasz potwierdzenie rejestracji.

Link do wirtualnego pokoju, który będzie czynny od godziny 09:30 w środę, prześlemy Ci w ciągu jednego dnia od zapisania się.

 

Czy w trakcie szkolenia może być obecny mój współpracownik?

Tak, jeśli chcesz to z jednej transmisji może korzystać kilkoro uczestników ale z tym zastrzeżeniem, że zalogowani jesteście z jednego urządzenia np. w biurze lub w domu.

 

Jak najlepiej przygotować się do szkolenia?

Przed przystąpieniem do szkolenia sprawdź, czy Twoja kamera oraz mikrofon są sprawne - mogą ale nie muszą być Ci potrzebne, możesz zadawać pytania na czacie. Niezbędne jest posiadanie sprawnych głośników. Szkolenie najlepiej odtwarzać na jednym komputerze a pracować na drugim. Nie trzeba w tym momencie przełączać się między oknami.

 

Czy będzie możliwość zadawania pytań?

Tak, będzie taka możliwość. Potrzebujesz do tego mikrofonu. Jeśli go nie posiadasz, pytania zadasz na czacie.