BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

OC2016-451x300

 

         Uprzejmie informujemy, iż w 2017 r. nasze Stowarzyszenie będzie kontynuowało ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami w ERGO HESTIA. Składki za ubezpieczenie na rok 2017 zostały wynegocjowane na niższym poziomie .

Obecnie wniosek będziecie Państwo wypełniać w formie elektronicznej , a Certyfikat ubezpieczeniowy otrzymacie drogą e-mailową, po wcześniejszym dokonaniu wpłaty na konto BCK SPON.

       W PRZYPADKU WYBORU UBEZPIECZENIA W ERGO HESTIA prosimy Państwa o wypełnianie wniosku w formie elektronicznej do 31.12.2016 roku oraz dokonanie wpłaty do tygodnia czasu od rejestracji .

Prosimy również o przesłanie potwierdzenia wpłaty e-mailem na adres asiaw@bck.pl lub biuro@bck.pl

Można skorzystać także z ubezpieczenia oferowanego przez SAGA Brokers. Propozycja w zakresie ubezpieczenia OC pośrednika w obrocie nieruchomościami na rok 2017 jest dostępna na stronach serwisu internetowego www.frontin.pl

 

WNIOSEK OC

 

                W kwestii ubezpieczenia tzn. wyższej stawki ubezpieczenia , pomyłki w wypełnionym wniosku , szkód itp. proszę kontaktować się z Panem Michałem Bieda z firmy Bonus tel. 601-066-816.

 

 

Pobierz pliki:

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 roku. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami

Ergo_Hestia_OWU_OC