BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

 

Zapraszamy na szkolenie

Geoportal jako niezbędne narzędzie w pracy pośrednika

 

Ilość wolnych miejsc stacjonarnie:  brak wolnych miejsc
Ilość wolnych miejsc online:  ostatnie 19 z 200

 

 

Kiedy odbędzie się szkolenie?

Na szkolenie zapraszamy

  • 12 marca 2024 roku, od godziny 10:00 do godziny 16:00

 

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia - Katowice, ul Warszawska 3 (IV piętro) oraz na platformie Zoom.

 

Ile kosztuje uczestnictwo w szkoleniu?

Szkolenie kosztuje nie mniej niż 69 złotych za osobę. Skąd taka nietypowa cena? Pan Waldemar Izdebski zrzekł się swojego honorarium za poprowadzenie szkolenia i poprosił, żeby cały dochód z niego przeznaczyć na cele charytatywne. Wspólnie wybraliście, że tym razem będziemy wspierać Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

 

Jak zapisać się na szkolenie i dokonać wpłaty na wybrany cel?

Skorzystaj z poniższego linku "Kliknij i kup bilet" i zapisz się na szkolenie. Otrzymasz od nas potwierdzenie, że zarezerwowaliśmy dla Ciebie miejsce. W odpowiedzi na tę wiadomość wyślij do nas potwierdzenie wpłaty na cel charytatywny. 

1. Zarezerwuj miejsce na szkolenie dla siebie lub dla całego swojego biura.

2. Otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem, że miejsce jest dla Ciebie zarezerwowane.

3. Dokonaj wpłaty na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach:

Fundacja Przystanek Schronisko

40-303 Katowice, ul. Le Ronda 2

67 1050 1243 1000 0090 3014 0421

tytułem: BCK SPON darowizna na cele statutowe

4. W odpowiedz na maila, w którym potwierdziliśmy rezerwację Twojego miejsca na szkolenie, wyślij do nas potwierdzenie wpłaty - tradycyjne potwierdzenie, zrzut ekranu z przelewu itp. Na potwierdzenie czekamy 3 dni. Po tym czasie zwolnimy Twoje miejsce.

5. Na dwa dni przed wydarzeniem, otrzymasz od nas maila z linkiem do platformy zoom, gdzie odbędzie się szkolenie. Jeśli uczestniczysz w szkoleniu stacjonarnie, zapraszamy do naszej siedziby - warto pojawić się wcześniej na kawę, która wypijesz z innymi uczestnikami. 

 

Kliknij i zarezerwuj swoje miejsce

 

 

Program szkolenia:

1. Podstawowe informacje dotyczące Infrastruktury Danych Przestrzennych w Polsce

2. Geoportal i jego przeznaczenie

3. Dane i funkcjonalności w geoportalu

4. Ćwiczenia praktyczne związane z serwisem www.geoportal.gov.pl

- wyszukiwanie informacji,

- podstawowe analizy danych,

- wydruki,

- pobieranie danych,

 

5. Dyskusja i podsumowanie szkolenia

W trakcie szkolenia zaplanowane są krótkie przerwy kawowe oraz jedna przerwa obiadowa, która zaplanowana jest od godziny 13:00 do godziny 14:00. W trakcie przerwy jest możliwość skorzystania z oferty gastronomicznej w pobliskiej restauracji, gdzie wcześniej zamówiony zostanie obiad - menu będzie dostępne na początku szkolenia. Obiad jest dodatkowo płatny.

 

Kilka słów o prowadzącym szkolenie.

 

dr hab. inż.  Waldemar Izdebski, prof. PW 


Waldemar Izdebski urodził się 21 sierpnia 1964 roku. W roku 1984 ukończył Technikum Geodezyjne w Żelechowie i rozpoczął studia na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, które ukończył w 1989 r.

Następnie rozpoczął pracę na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej prowadząc badania naukowe związane z rachunkiem wyrównawczym oraz angażując się w budowę laboratoriów komputerowych do prowadzenia zajęć z informatyki geodezyjnej, a także w pionierskie prace Wydziału Geodezji i Kartografii związane z tworzeniem programów nauczania z zakresu systemów informacji przestrzennej.

Od chwili zatrudnienia oprócz wprowadzania do dydaktyki przedmiotów związanych z systemami informacji przestrzennej, zajmował się także tworzeniem oprogramowania dotyczącego geodezji i systemów informacji przestrzennej. Dzisiaj oprogramowanie to, wraz z całym otoczeniem wdrożeniowym, stanowi zaawansowaną technologię geoinformatyczną "GEO-MAP" i znajduje się w krajowej czołówce systemów służących do prowadzenia zasobu geodezyjnego i kartograficznego i udostępniania jego zawartości w Infrastrukturze Informacji Przestrzennej.

Waldemar Izdebski stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie geodezja i kartografia uzyskał w roku 1999, a następnie w roku 2014 uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego.

Obecnie Waldemar Izdebski zatrudniony jest na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej na stanowisku profesora uczelni.

Waldemar Izdebski jest także założycielem i od 1990 r. do 22 maja 2018 r. był Prezesem Zarządu firmy Geo‑System sp. z o.o. Zarówno w pracy naukowej jak i działaniach komercyjnych od początku lat 90 czynnie uczestniczy w procesie wdrażania postępu technicznego w geodezji i kartografii. Jest promotorem ponad 30 prac magisterskich i inżynierskich oraz 6 prac na studiach podyplomowych. Jego działalność wyrażona jest ponad 100 publikacjami, udziałem w pracy wielu zespołów eksperckich oraz licznymi wdrożeniami oprogramowania, opracowanego bezpośrednio przez niego lub pod jego kierownictwem.

Od stycznia 2017 roku Waldemar Izdebski był członkiem Rady Infrastruktury Informacji Przestrzennej powołanym przez Ministra Cyfryzacji, gdzie aktywnie zajmował się zagadnieniami funkcjonowania geodezji w infrastrukturze informacji przestrzennej kraju.

Od 7 czerwca 2018 r. do 13 maja 2022 r. Waldemar Izdebski pełnił funkcję Głównego Geodety Kraju, a dodatkowo od 20 listopada 2018r. do 13 maja 2022 r. był także Przewodniczącym Rady Infrastruktury Informacji Przestrzennej.

 

 

Kliknij i zarezerwuj swoje miejsce