BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

 

Zapisy tylko do dnia 9 września, piątek, do godziny 15:00

 

XIV. Jesienne Warsztaty Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

 

16, 17 i 18 września 2022 r.

Hotel Meta**** w Szczyrku

 

 

 

Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Możliwość rozłożenia płatności na 2 wpłaty, jedna we wrześniu i jedna w październiku.

 

Zapraszamy na XIV. Jesienne Warsztaty Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, największą i najbardziej wyczekiwaną imprezę szkoleniowo - integracyjną na Śląsku. Spotkasz tu pośredników w obrocie nieruchomościami, agentów nieruchomości, właścicieli i menedżerów agencji nieruchomości, pośredników kredytowych, rzeczoznawców i zarządców nieruchomości czyli wszystkich tych, z którymi codziennie pracujesz. Bedą też goście z innych regionów Polski. W tym roku Polska Federacja Rynku Nieruchomości, objęła Patronatem nasze wydarzenie.

 

 

Bardzo wysoko postawiona poprzeczka w poprzednich latach sprawiła, że i tym razem czeka na Was spora dawka wiedzy i motywacji do dalszego działania. Przypomnijmy, że w ostatnich edycjach, gościli u nas najlepsi w kraju - Rahim Blak, Jakub B. Bączek, Wojtek Woźniczka, Krzysztof Rzepkowski, Aleksander Binsztok, Marcin Osman oraz Mariusz Łodyga. Najlepsza półka wykładowców - w tym roku poziom będzie zachowany.

 

Będzie też sporo momentów, żeby nawiązać nowe relacje i odświeżyć stare, które w pandemicznym czasie musiały zostać zawieszone. W piątek spotykamy się po to, żeby spokojnie skorzystać z luksusów, jakie oferuje hotel - kilka saun, jacuzzi, basen, grota solna a dla osiłków, siłownia. Wieczorem spotykamy się bardzo nieoficjalnie po to, żeby dobrze się bawić.

 

Sobota będzie bardzo intensywna - poranna rejestracja gości, dwa szkolenia, obiad a wieczorem impreza integracyjna do samego rana.

 

 

Hotel Meta również postarał się o to, aby w jak najbardziej komfortowych warunkach, spędzić u nich czas. Całkowicie nowa strefa spa, która zwala z nóg - kilka saun, basen, jacuzzi, grota solna, siłownia, strefa odpoczynku. Jednym słowem bajka!

 

 

Nasi prelegenci

 

 

Elżbieta Liberda - charyzmatyczna radczyni prawna i właściciel Kancelarii Lex Perfecta. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości oraz w prawie sportowym. Znoszenie współwłasności, regulacja stanów prawnych, negocjacje kontraktów handlowych dotyczących nieruchomości, sporządzanie umów deweloperski, doradztwo i wsparcie, prawo spółek handlowych - to codzienność, która świetnie opisuje naszego pierwszego prelegenta. Jest też miłośnikiem zwierząt, co można zauważyć w jej mediach społecznościowych.

 

 

Paweł Tkaczyk - jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

 

 

 

 

Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Możliwość rozłożenia płatności na 2 wpłaty, jedna we wrześniu i jedna w październiku.