BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

Galactica Virgo 2.0 w codziennej pracy pośrednika i agenta nieruchomości

szkolenie połączone z warsztatami

 

Ilość wolnych miejsc: 11 z 20

 

Kiedy? 23 sierpnia 2022 r., od godziny 10:00 do godziny 17:00

Gdzie? Warsztaty odbędą się w siedzibie BCK SPON

Za ile? Członkowie BCK SPON oraz ich współpracownicy - 0 zł

 

 

Program i harmonogram warsztatów

Szkolenie będzie przeprowadzone w formie warsztatów tzn. uczestnicy będą pracować na swoich kontach, na swoich ofertach oraz na ofertach innych uczestników warsztatów. Całość będzie przeprowadzona w formie warsztatów z niedużą zawartością teorii. Wymagany własny laptop oraz login i hasło do systemu.

 

Po krótkim wprowadzeniu omówione będą zagadnienia związane z logowaniem, użytkownikami, oddziałami, ustawieniami eksportu, wymianą ofert w systemie, wymianą ofert na stronach www, ustawienia programu oraz omówimy moduły, które zawiera program. Porozmawiamy też o regulaminie i dobrych praktykach.

 

W kolejnej części przejdziemy do części warsztatowej. Pokażemy jak wprowadzać klienta i zautomatyzować jego poszukiwanie, jak pobrać wskazanie adresowe z innego biura, jak ustawić powiadamiania na tablicy, żeby mieć wszystko pod kontrolą.

 

W dalszej części będziemy pracować z klientem podażowym, wprowadzając w prawidłowy sposób ofertę do systemu, stworzymy opis, udostępnimy zdjęcia (osobne fotografie na portal, na stronę www oraz do pośredników), prześlemy oferty do klientów zainteresowanych.

 

Jest to tylko kilka zagadnień, które przepracujesz w trakcie warsztatów. Gwarantujemy, że po tym szkoleniu nie będziesz mieć problemów z obsługą.

 

Po miesiącu, dla wszystkich uczestników, przewidzieliśmy Webinar, na którym wspólnie popracujemy nad tymi aspektami, które sprawią Wam najwięcej problemów.

 

W trakcie warsztatów przewidziane są minimum dwie krótkie i jedna dłuższa przerwa.

 

 

Prowadzący

Warsztaty poprowadzą długoletni użytkownicy programu, którzy znają go jak własną kieszeń Małgorzata Kaczmarek oraz Mateusz Kaczorowski.

 

Warunki uczestnictwa w szkoleniu oraz rezygnacja ze szkolenia

Szkolenie będzie przeprowadzone tylko i wyłącznie dla Członków BCK SPON oraz dla ich współpracowników. Szkolenie będzie rejestrowane (obraz oraz dźwięk) a nagranie ze szkolenia będzie udostępnione uczestnikom i członkom stowarzyszenia. Szkolenie dla członków BCK SPON oraz dla ich współpracowników jest bezpłatne z tym zastrzeżeniem, że w przypadku nieobecności, obciążony będzie kwotą 99 złotych netto za każdego zgłoszonego i nieobecnego uczestnika. Bezpłatną rezygnację można jednak przesłać do 5 sierpnia 2022 r.

 

 

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona do 20 osób. W przypadku dużego zainteresowania, będziemy organizowali kolejne spotkania.